پیام تسلیت آیت الله رشاد بمناسبت ارتحال آیت الله ارفع شیرازی

پیام تسلیت آیت الله رشاد بمناسبت ارتحال آیت الله ارفع شیرازی

در این پیام تصریح شده است که: محضر برکت‌آثارش سرچشمه‌ی زلال پاسخگوی عطش سالکان جوان و طالبان معرفت و معنویت در پایتخت بود.

متن پیام آیت الله رشاد بشرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون.

رحلت عالم عامل، استاد برجسته‌ی اخلاق حوزه‌ی علمیه‌ی عاصمه، حضرت آیت الله سیدکاظم ارفع شیرازي (قدّس الله نفسه الزکيه) مایه‌ی تاسّف و تاثر شد.

او از شاگردان امام خمیني (قدّه) و همراهان نهضت آن حضرت و حامیان همدل رهبر معظم انقلاب اسلامی بشمار می‌رفت. محضر برکت‌آثارش سرچشمه‌ی زلال پاسخگوی عطش سالکان جوان و طالبان معرفت و معنویت در پایتخت بود. فقدان این عالم الاهي مایه‌ی خسارت معنوی جبران‌ناپذیری در جامعه‌ی حوزوی و دانشگاهی و طبقات جوان است. تالیفات آن فقید سعید از جمله ترجمه نهج‌البلاغه، ترجمه صحیفه سجادیه، چهل منزل سلوک، اسماءالحسنی، از باقیات صالحات اوست.

این­جانب این ضایعه‌ی مولمه را به محضر زعیم حکیم امت و رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله الوارف) و دیگر مراجع عظام (دامت برکاتهم)، و نیز تلامذه و ارادتمندان و بیت مکرم آن راحل رستگار تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای آن مرحوم مغفرت و علو مرتبت مسالت می‌کنم، و برای بازماندگان سوگوار، صبر و اجر مسئلت دارم. حشره الله مع سید الشهداء و الأحرار و اصحابه الأبرار و اسکنه فسیح جنانه.

علی­اکبر رشاد

                                                                ۲۳/۷/۱۴۰۲

 

 

دیدگاهتان را بنویسید