دومین هم اندیشی علوم عقلی با موضوع مکتب فلسفی نوصدرایی برگزار می شود

دومین هم اندیشی علوم عقلی با موضوع مکتب فلسفی نوصدرایی برگزار می شود

همزمان با چهلمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی(ره) و در آستانه روز جهانی فلسفه
دومین هم اندیشی علوم عقلی ((مکتب فلسفی نوصدرایی)) برگزار می شود

حوزه علمیه امام رضا(ع) و حوزه علمیه فخریه مروی تهران همزمان با چهلمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی(ره) و در آستانه روز جهانی فلسفه دومین هم اندیشی علوم عقلی را برگزار می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین احمد قاری معاون پژوهش حوزه علمیه امام رضا(ع) در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: همزمان با چهلمین سالگرد ارتحال مفسر بزرگ جهان تشیع حضرت علامه سید محمدحسین طباطبایی(ره) و در آستانه روز جهانی فلسفه حوزه علمیه امام رضا(ع) با مشارکت حوزه علمیه فخریه مروی تهران نسبت به برگزاری دومین هم اندیشی علوم عقلی با موضوع ((مکتب فلسفی نوصدرایی)) اقدام می کنند.
وی افزود: در این هم اندیشی علمی که با حضور طلاب و فضلا و اساتید حوزه و دانشگاه در محل پژوهش سرای حوزه علمیه امام رضا علیه السلام تهران برگزار می شود آیت الله علی اکبر رشاد و آیت الله محمدباقر تحریری و استاد محمدعلی اردستانی ایراد سخنرانی خواهند داشت. پخش کلیپ پیرامون شخصیت علمی حضرت علامه طباطبایی(ره) از دیگر بخش های این هم اندیشی علمی خواهد بود.
لازم به ذکر است هم اندیشی مکتب فلسفی نوصدرایی یکشنبه شب ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ در پژوهش سرای حوزه علمیه امام رضا علیه السلام تهران به آدرس تهران، خیابان شهید مصطفی خمینی ، روبروی بیمارستان سپیر، حوزه علمیه امام رضا(ع) برگزار می شود و میزبان علاقمندان به مباحث فلسفی خواهد بود.
همچنین به اطلاع می رساند فایل تصویری این همایش علمی پس از برگزاری از طریق پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه امام رضا علیه السلام به آدرس (www.heer.ir)در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید