بیانات آیت الله رشاد در واکنش به سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی

بیانات آیت الله رشاد در واکنش به سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی

آیت الله رشاد: این شیعیان هستند که اسرائیل قدار و جبار و جعلی را از صفحه روزگار حذف می کنند!

آیت الله علی‌اکبر رشاد تولیت حوزه علمیه امام رضا(ع) تهران در جلسه یک هزار و صد و چهل و دو درس خارج در جمع طلاب اظهار داشت: این فتح الفتوح خیبر شکن را به ساحت قدسی حضرت حجت و به محضر مبارک نائب بر حق اش و به فرزندان و یاران آن بزرگوار در جبهه نبرد به ویژه سپاه قهرمان تبریک عرض می کنیم.

وی بیان کرد: این پیروزی عظیم اصحاب امیرالمومنین(ع) و شیعیان و شیفتگان یک اتفاق عظیم را در تاریخ منطقه و تاریخ اسلام و تاریخ جهان رقم زد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: از دیشب بار دیگر تاریخ ورق خورد و تاریخ بشر معاصر، تاریخ غرب آسیا و خاورمیانه و تاریخ جهان اسلام دیگر شد و مقطع جدیدی آغاز شد و شیعیان امیرالمومنین نشان دادند همان گونه که با خیبر گشایی، امیرالمومنین و مولای ما بود که مهر مرگ بر صفحه حیات یهودیت زد، باز این شیعیان هستند که اسرائیل قدارِ جبار و جعلی را از صفحه روزگار حذف می کنند.

وی تصریح کرد: امروز تنها نیرویی که در سراسر جهان از مظلومین دفاع می کند و در مقابل استکبار، تعدی، تجاوز و جباریت و کفر و کبر می ایستد این جبهه شیعیان و شیفتگان آن حضرت هستند.

رییس و موسس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی خاطرنشان کرد: این پیروزی را به فرمانده قهرمان و شجاع و مدبر و مدیر و کاردان و مقتدر و قدرتمند اما مظلوم این جبهه عظیم تبریک عرض می کنیم و به خاطر نعمت وجود این مرد بزرگ و عبد صالح خدا به بارگاه خدا سجده سپاس می‌ساییم و شکر گذاریم.

وی گفت: ملت ایران از رهبری برخوردار است که در کره زمین بی نظیرند در حالی که امروز در سراسر جهان و اکثر سرزمین ها، فرمانروایان، امیران و سلاطین و روسای جمهور عموما افراد فاسق و فاجری هستند اما تنها این نقطه از جهان از کره زمین است که یک عابد و زاهد فقیه و سیاستمدار، مجاهد و شجاع و عدالت خوان و پناه مظلومان در راس امور هستند.

رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران افزود: شخصیتی جامع که تاریخ اسلام نظیرشان را کمتر دیده و به سرانگشت تدبیر و تفکر و زهد و توسل توانسته است در نقطه نقطه منطقه ارتشی را سامان دهد و ایران امروز دو ارتش ندارد و در حال حاضر در سراسر منطقه ما چندین ارتش داریم که هر یک به تنهایی از عهده نبرد با صهیونیسم بر می آیند و برای مقابله با ابرقدرت پوشالی قادرند امریکا را به بازی بگیرند.

وی با اشاره به یمنی ها بیان کرد: ملتی که تا 8 سال قبل با پای برهنه و پارچه به کمر و خنجری که به سینه بسته و با سلاح بسیار قدیمی متعلق به صد سال پیش می جنگید امروز بوسیله موشک با ابرقدرت کره زمین مقابله می کند و کشتی آنها را تصرف می کند و در داخل کشتی نماز عید فطر برپا می کند و این به استهزا گرفتن قدرت امریکاست.

آیت الله رشاد عنوان کرد: یکی از گروه های مقاومت که محصورترین گروه در کره زمین است سالهاست که در حصر است به تنهایی در مقابل اسرائیل 7 ماه ایستاد و اسرائیل به هیچ هدفش دست نیافت. ما در نقطه به نقطه منطقه ارتش مستقل جهادی داریم و این آن چیزی است که دنیای کفر را از ما هراس ناک کرده است.

وی ادامه داد: این همان است که امام وعده می داد و آرمان او را خلف صالح اش محقق ساخت. یعنی ایران امن؛ این جا فرمانده عظیم منطقه جهانی ایستاده و به سرانگشت تدبیر در هر اشاه ای یک جبهه را فعال می کند و دشمن را به ذلت می کشاند. خدا را سپاس می گوییم به دلیل وجود این نعمت و این عزتی که انقلاب نصیب ایران و شیعیان و همه مسلمانان و مستضعفین کرده است. خدا را سپاسگذاریم که تنها ملتی هستیم که از سرپرستی ولایت فقیه برخورداریم و چنان که امام عزیز فرمود پشتیبان ولایت وفقیه شویم تا کشور در امان باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروزه ما از اطاعت به سرافرازی ها رسیدیم زمانی بود برای تولید فشنگ هم مشکل داشتیم برای سیم خادار هم باید منت دولت ها را می کشیدیم و هیچ جای کشورمان از موشک های عاریتی صدام در امان نبود اما امروز هیچ جای دنیا از دشمنان اسلام و تشیع و ایران از موشک های ما در امان نیست و هراس دارند.

آیت الله رشاد گفت:دیشب تاریخ یگری رقم خورد و مبدا تاریخ جدیدی به وجود آمد باید تاریخ منطقه را به قبل از شب 26 فروردین 1403 و بعد از آن زمتن تقسیم کنیم همه چیز در منطقه تغییر می کند همه چیز در جهان تغییر می کند این اتفاقات در همیشه تاریخ رخ می دهد برای تغییر تاریخ همان شب امریکاییها گفتند این بزرگترین موشک باران تاریخ است و هیچ وقت در تاریخ ، جبهه ای جبهه دیگر را موشک باران نکرده است که موشک ها این طور عبور کنند و مناطق حساس را هدف قرار دهند.

وی افزود: این اتفاق عجیبی است امریکا هم نتوانست کار موثری انجام دهد در حالی که قول حمایت داده بودند گفته شد دیشب تنها شبی بود که بعد از 190 روز بچه یتیم‌های غزه به راحتی خوابیدند و این ارزش زیادی دارد.

آیت الله رشاد بیان کرد:جنگ جنگ است و امکان دارد دشمن جواب بدهد اما جوابی سخت تردریافت می کند صبر ایران و فرماندهی حکیم نظام مقدس حدی دارد و وقتی فرمودند تنبیه خواهیم کرد این وعده صادق به فرمان ایشان دلیرمردان جبهه اجابت کردند بدانند که آن وعده ای که فرمودند رهبری این گونه محقق می شود این ها از ترس تاسیسات اتمی را رها کرده و فرار کردند.

وی در پایان عنوان کرد: خسارت حمایت از اسرائیل برای آنها سنگین است همان طور که از راه اندازی داعش زیان دیدند، امروز اسرائیل امنیت و قدرت غرب را هم تهدید می کند و هیچ سودی برای آنها نخواهد داشت و اگر دنبال امنیت هستند باید بساط این رژیم جعلی را جمع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید