اعضای هیات مدیره انجمن فلسفه حوزه علمیه انتخاب شدند.

اعضای هیات مدیره انجمن فلسفه حوزه علمیه انتخاب شدند.

مجمع عمومی انجمن فلسفه اسلامی حوزه علمیه با حضور اساتید و فضلای این حوزه در قم برگزار شد.

بنا بر این گزارش نخستین مجمع عمومی انجمن فلسفه حوزه با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان، شامگاه چهار شنبه یازدهم بهمن ماه 1402 با حضور هیات موسس انجمن در شهر مقدس قم تشکیل شد.

در این مراسم که با حضور درخور توجه اساتید و فضلای فلسفه و علوم عقلی و با حضور اعضای هیات موسس انجمن و سخنرانی حضرات آیات و حجج اسلام احمد بهشتی، علی اکبر رشاد، غلامرضا فیاضی، محمدباقر تحریری و عسگر دیرباز برگزار شد سخنرانان مراسم ضمن اشاره به اهمیت حکمت و فلسفه اسلامی و نقش و کارکردهای آن در دفاع از دین و ضرورت امتداد بخشی فلسفه به ساحات و صحنه های حیات و توسعه و تقویت فلسفه های مضاف به علوم و امور بر ضرورت بسط جلسات و کرسی های درس و تاثیرگذاری اساتید و فضلای فلسفی بر روند و جریان فلسفه و رشته های فلسفی در کشور تاکید کردند.

همچنین در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا برته دبیر انجمن های علمی حوزه علمیه، گزارش مختصری از تعداد انجمن های علمی حوزه و نحوه ثبت انجمن علمی فلسفه اسلامی را بازگو کرد.

گفتنی است نخستین جلسه هیات مدیره انجمن علمی فلسفه حوزه علمیه برای تعیین ارکان هیات مدیره شامگاه چهارشنبه 18 بهمن ماه در شهر مقدس قم تشکیل خواهد شد.

پایان بخش این مراسم روند رای گیری از نامزدهای هیات مدیره و بازرسین بود که انجام شد و نتایج این انتخابات بدین شرح اعلام می گردد:

اعضای هیات مدیره:

  1. آیت الله علی اکبر رشاد(نماینده هیات موسس در هیات مدیره)
  2. حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد رودگر
  3. حجت الاسلام و المسلمین علی فضلی
  4. حجت الاسلام و المسلمین مسعود اسماعیلی
  5. حجت الاسلام و المسلمین یار علی کرد فیروزجایی
  6. حجت الاسلام و المسلمین عسگر دیرباز
  7. حجت الاسلام و المسلمین عسگری سلیمانی امیری

بازرسین:

  1. حجت الاسلام و المسلمین امیر عباس اکبری
  2. جناب آقای مصطفی احمدی

دیدگاهتان را بنویسید