پیام تسلیت آیت الله علی اکبر رشاد در پی درگذشت آیت الله محمد یزدی

پیام تسلیت آیت الله علی اکبر رشاد در پی درگذشت آیت الله محمد یزدی

آیت الله رشاد در پیام تسلیت بمناسبت رحلت آیت‌الله حاج شیخ محمد یزدی:
سنگرهای خطیر انقلاب و نظام، نشانهای نمایانی از مجاهدتهای این فقیه دردمند و دلیر دارد
در پی درگذشت آیت‌الله حاج شیخ محمد یزدی، پیامی از سوی آیت الله علی اکبر رشاد صادر شد. ایشان در این پیام تاکید کرده‌اند:
این روحانی زاهد و پارسا، در روزگار ظلم و ظلمت ستمشاهی، سالهای متمادی را در زندان، حصر و تبعید سپری کرد.
متن پیام آیت الله رشاد بشرح زیر است:
ضایعه‌ی ارتحال انقلابی پیشکسوت، عالم مجاهد، مدرس نامدار حوزه، آیت‌الله حاج شیخ محمد یزدی (قدّس سرّه)، موجب تالّم و تأسف عمیق گردید.
این روحانی زاهد و پارسا که از یاران باوفای حضرت امام خمینی(قده) و از یاوران مخلص رهبر معزز انقلاب اسلامی بود، در روزگار ظلم و ظلمت ستمشاهی، سالهای متمادی را در زندان، حصر و تبعید سپری کرد. او پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نیز، در سنگرهای خطیر نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات شایان و نمایانی ارائه کرد؛ مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی، قوه‌ی قضائیه، شورای نگهبان، جامعه‌ی مدرسین، هر یک نشانهای نمایانی از مجاهدتهای این فقیه دردمند، نستوه و دلیر دارد.
اینجانب این ضایعه‌ی مولمه را، از سوی خود و اعضای شورا و مدیریت حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران، به محضر مبارک حضرت بقیّت الله (ارواحنا له الفداء) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله الوارف) و سایر مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم)، حوزه‌های علمیه‌ (صانها الله عن الحدثان) و بیت مکرم آن راحل رنجدیده، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای او رفعت رتبت، و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می¬کنم.

علی‌اکبر رشـاد
۱۹، ۹، ۱۳۹۹ برابر ربیع الثانی ۱۴۴۱

دیدگاهتان را بنویسید