آغاز شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی/ پشت صحنه‌ی سیاست منطقه، اتفاقات تازه‌ای در شُرف شکل‌گرفتن است.

آغاز شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی/ پشت صحنه‌ی سیاست منطقه، اتفاقات تازه‌ای در شُرف شکل‌گرفتن است.

بسم الله القهّار المنتقم

انا لله وانا الیه راجعون
خبر هولناک اعدام روحانی زاهد و مجاهد، آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر، از سوی رژیم آل‌سعود منحوس، جهان اسلام را در بهت و اندوه عمیقی فروبرد.
این جنایت عظیم، از سویی: عمق سرسپردگی سعودیان یهودی‌تبار و صهیون‌مرام به آمریکای جنایتکار را نشان داد، از دیگرسو: ماهیت سفاک این رژیم دژخیم را آشکارتر ساخت، و از سوی سوم خیمه‌شب‌بازان رسوای مدعی دفاع از حقوق بشر غربی را رسواتر کرد.
تقارن اعدام این روحانی مجاهد و چهل و هفت مسلمان مظلوم حجاز، با سال نو فرنگی و سفر اردوغان بی‌خرد به ریاض، امری تصادفی نیست؛ شهات شیخ شهید و این مسلمانان بی‌پناه، پیشکش عیدانه‌ی سعودیان تکفیری به اربابان کفرکیش، و اعلام جنگ مشترک «اردوغان ـ سلمان» نامسلمان علیه پیروان اهل بیت(ع) بود. این جنایات خیانت‌بار نشان می‌دهد پشت صحنه‌ی سیاست منطقه، اتفاقات تازه‌ای در شُرف شکل‌گرفتن است، و این فاجعه‌ی هولناک، نخستین نتیجه‌ی نحس توافقات ننگین دو ژاندارم اصلی استکبار در منطقه، یعنی ترکیه‌ی خرفت ـ آل‌سعود فاسد بود، و درصورتی که اصحاب سیاست و دستگاه دیپلماسی کشور، واکنش درخوری در قبال این جنایت خونبار، نشان ندهند، باید در انتظار جنایات سهمگین‌تری علیه پیروان اهل بیت(ع) در جهان بود، و اگر در مورد قتل‌عام گسترده‌ی شیعیان بی‌دفاع از سوی ارتش وحشی رژیم سکولار نیجریه، و اهانت به ساحت رهبر قهرمان و ایثارگر مسلمانان آن سامان، جناب شیخ ابراهیم زکزاکی (اعانه الله)، اقدامات شایسته‌ای از سوی مبادی امور صورت می‌بست، بسا امروز شاهد این فاجعه‌ی غم‌انگیز در سرزمین حجاز نبودیم.
به هر حال: شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی سرسپرده آغاز شده است، شهادت شیخ نمر باقر النمر، روند سقوط سعودیان را شتاب خواهد بخشید. شاهان و شاهزادگان شکمباره‌ی شهوت‌ران، به زودی تاوان خون این شهدا و یک میلیون شهیدی که از پیروان اهل بیت پیامبر(ص) طی دوازده سال اخیر در جای‌جای منطقه بر زمین ریخته است را خواهند پرداخت. فسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون.
این کمترین، از جانب خویش و اعضای محترم شورا و مدیریت حوزه‌ی علمیه‌ی استان تهران، همه‌ی مسئولان، مدیران، مدرسان و طلاب مدارس، این فاجعه‌ی حزن‌انگیز را به ساحت مقدس حضرت صاحب‌الامر (عج)، رهبر فرهیخته‌ی انقلاب اسلامی، مراجع عظام، عموم مسلمانان، خاصه مردم مظلوم حجاز و منطقه‌ی قطیف تسلیت عرض می‌کنم.
تاکید می‌کنم: صبح یکشنبه سیزدهم دیماه، دروس حوزه تعطیل و مسئولان و مدرسان و طلاب و نیز طبقات جامعه‌ی جلیله‌ی روحانیت که هماره پرچمدار جهاد و شهادت و جلودار ایثار و رشادتند، در مصلای بزرگ امام خمینی(قده) تجمع خواهند کرد تا فریادگر خونخواهی شیخ شهید و یاران به خون خفته‌ی آن راحل رستگار باشند. والسلام.
علی‌اکبر رشاد

دیدگاهتان را بنویسید