پيام تسليت به رهبرانقلاب درپي درگذشت آيت‌الله طبسي

حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای ـ دام ظلّه الوارف
زعیم حکیم امت و رهبر فرهیخته‌ی انقلاب اسلامی

سلام الله علیکم
خبر ارتحال عالم مجاهد و یار صادق انقلاب، جناب آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی (قدس‌الله رمسه)، موجی از اندوه را در میان مسئولان، مدیران، مدرسان و طلاب حوزه‌های علمیه‌ي استان تهران برانگیخت. آن روحانی انقلابي که از یاران وفادار حضرت امام خمینی(قدّه) و از همراهان باوفای حضرت مستطاب عالی به‌شمار می‌رفت، همه‌ی عمر پربرکت خویش را در مبارزه‌ي مخلصانه برضد رژیم ستمشاهی و خدمت صادقانه به حوزه‌های علمیه و تمشیت امور آستان ملک‌پاسبان حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحية والثناء) سپری کرد.
آن عالم عظیم‌‌الشأن از سرمایه‌های معنوی و فرهنگی کشور و از پشتوانه‌های انقلاب اسلامی قلمداد می‌شد؛ بدین‌سبب فقدان ایشان خلأ جبران‌ناپذیری را در شئون فرهنگی ـ دینی شرق کشور، خاصه امور حوزه‌های علمیه‌ي آن سامان پدید آورد.
بنده‌ی کمترین، این ضایعه‌ی مولمه را به محضر مبارک حضرت بقیّة‌الله (ارواحنا له الفداء) و حضرت مستطاب عالی، و نیز استادان و طلاب حوزه‌های علمیه‌ی منطقه‌ی خراسان و فرزندان مکرم آن مرحوم، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای او رفعت رتبت و قرار در جوار الهي، و برای آن زعیم بزرگوار، سلامت و طول عمر توأم با عزت و موفقیت روزافزون، و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

اقلّ الطلبه
علی‌اکبر رشـاد
15، 12، 1394

 

پاسخی بگذارید