واکنش آیت الله رشاد به رفتار خیانت‌بار شیوخ مرتجع حاشیه خلیج فارس و توهین به مقدسات مسلمین

واکنش آیت الله رشاد به رفتار خیانت‌بار شیوخ مرتجع حاشیه خلیج فارس و توهین به مقدسات مسلمین

واکنش آیت الله رشاد به رفتار خیانت‌بار شیوخ مرتجع حاشیه خلیج فارس و توهین به مقدسات مسلمین:
کشورگونه‌ها، با علنی کردن رابطه‌ خود با رژیم صهیونیستی، موجودیت خود را به مخاطره افکندند./ پیمان با کفار عاقبتی جز پشیمانی نخواهد داشت.
آیت الله رشاد در جلسه اساتید حوزه‌ی علمیه‌ی امام رضا (ع) تهران گفت: کشورگونه‌های امارات و بحرین، با علنی کردن رابطه‌ی خیانت‌بار خود با رژیم جعلی صهیونیستی، امنیت و موجودیت خود را به مخاطره افکندند.
امارات با اقتصاد شیشه‌ای خود چگونه جرئت کرده رابطه خود را با رژیم غاصب صهیونیستی علنی کند؟ اقتصادی که با لرزش حاصل از غرش فقط دو فروند موشک جوانان مؤمن و انقلابی فروخواهد ریخت، چگونه سرنوشت خویش را به رژیم جعلی صهیونیستی گره می‌زند؟ کشورچه ای که با یک تهدید جدی هفتاد و پنج درصد ساکنین آن که مهاجرند این مساحت شبه دولت را ترک خواهند کرد به کدام آینده مبهم چشم دوخته است؟.
رییس شورای حوزه علمیه استان تهران تصریح کرد: حکایت بازکردن فضای کشورچه‌ بحرین به روی پروازهای رژیم جعلی نیز، حکایت «کله پاچه پشه» است؛ پشه چیست که کله پاچه آن چه باشد!. شبه دولتی که با مساحت کوچک و میکروسکوپی خود طاقت و ظرفیت فروکوبش حتی یک فروند موشک را ندارد کدام آسمان را در اختیار هواپیماهای صهیونیستی قرار می‌دهد؛ این اقدام مبتذل به شوخی شبیه‌تر است تا به یک تصمیم سیاسی یا نظامی درخور اعتنا.
رژیم جعلی صهیونیستی خود برای تامین امنیت خویش به کشورهای دیگر پناه می برد، جمعیت چهل تکه ای که هر نفر آن از نژادی و گوشه ای از جهان با تطمیع و وعده آنجا جمع شده‌اند با کوچک‌ترین تهدید و تشر پا به فرار می‌گذارند و به اوطان قبلی شان خواهند گریخت، آیا می‌توانند امنیت این شبه دولتها را تامین کنند؟ زهی حماقت. آیت الله رشاد: این بی‌خردان باید بدانند: آمریکا ناچار است بزودی منطقه را ترک کند و الا به عدد سربازانش در ناوهایش که چیزی جز هدفهای چشمگیر برای موشکهای ما نیستند، باید تابوت خالی بیاورد و پر از جسد برگرداند. رژیم جعلی صهیونیستی نیز چیزی از عمر پلشت و پلیدش باقی نمانده و زمانی که شمارش معکوس مرگ آن که کمتر از دو دهه باقی است، آغاز شود، شیوخ و امرای شکمباره و عیاش و سرسپرده، سوراخ موش را به قیمت کاخها و عیاشخانه هاشان جست و جو کنند.
این کشورگونه‌ها سر عقل بیایند و برای تامین امنیت پایدار خویش به همسایه مقتدر خود تکیه کنند، به کشور کهن و عریق ایران که خیر آنها را می خواهد؛ و به نظام نیرومند و پایبند به عهدی چون جمهوری اسلامی پناه بیاورند تا امنیتشان تامین گردد.
وی با اشاره به آیات قرآنی تاکید کرد پیمان با کفار خصوصا یهود عاقبتی جز پشیمانی نخواهد داشت، اما این ندامت گرهی از کار فروبسته آنان نخواهد گشود؛ قرآن می فرماید:
« یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَ النَّصاری‏ أَوْلِیاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ وَ مَنْ یَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمینَ/ فَتَرَی الَّذینَ فی‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ یُسارِعُونَ فیهِمْ یَقُولُونَ نَخْشی‏ أَنْ تُصیبَنا دائِرَهٌ فَعَسَی اللَّهُ أَنْ یَأْتِیَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَیُصْبِحُوا عَلی‏ ما أَسَرُّوا فی‏ أَنْفُسِهِمْ نادِمینَ / وَ یَقُولُ الَّذینَ آمَنُوا أَهؤُلاءِ الَّذینَ أَقْسَمُوا بِاللَّهِ جَهْدَ أَیْمانِهِمْ إِنَّهُمْ لَمَعَکُمْ حَبِطَتْ أَعْمالُهُمْ فَأَصْبَحُوا خاسِرینَ »
این استاد خارج فقه حوزه تهران با اشاره به توهین به مقدسات مسلمین که خشم یک میلیارد و نیم جمعیت جهان را برانگیخت، گفت: توهین به مقدسات الاهی ریشه در حس حقارت توهین کنندگان دارد. این توهین در مرئی و منظر پلیس کشور مدعی اخلاق و آزادی و حقوق بشر رخ داد. بالاترین حقوق انسانی حق دینداری است که در ژرفای فطرت آدمی ریشه دارد. حرکات ضد الاهی و ضدبشری ای از این دست دروغ مدعیان حقوق بشر دروغین را هرچه آشکارتر می‌سازد. این رفتارهای خشونت برانگیز و کینه‌پراکن موجب ناامنی و ناآرامی در جوامع می‌شود. قرائن محیطی و آفاقی محل و نحوه وقوع این اهانت ، حکایت از پشت صحنه تدبیرشده و عمدی بودن آن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید