قدردانی از خدمات مدافعان سلامت، خاصه اساتید و طلاب جهادی

قدردانی از خدمات مدافعان سلامت، خاصه اساتید و طلاب جهادی

آیت الله رشاد با اشاره به خدمات کادر درمانی کشور و اساتید و طلاب جهادی:

با مشاهده ی صحنه‌های ایثار شما مجاهدمردان و مجاهدزنان، دهها بار گریسته‌ام/ قدردانی از خدمات مدافعان سلامت، خاصه اساتید و طلاب جهادی.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

ضمن تجدید ارادت به ساحت سرفراز عوامل دستگاه سلامت کشور: وزیر دلسوز و پرتلاش و دیگر مسؤولان متعهد وزارت بهداشت، پزشکان، پرستاران، عناصر پیراپزشکی، کارگران مستضعف و گمنام مراکز درمانی، و سایر طبقات جهادی، خاصه استادان و طلاب عزیز حوزه‌های علمیه، که افزون بر دو ماه است، به حکم تکلیف شرعی، جان بر طبق اخلاص نهاده، سر از پا نشناخته در نبردی شورانگیز و شرافتمندانه، ‌ضمن دفاع از سلامت هموطنان عزیز و تسکین درد مبتلایان، حیثیت نظام اسلامی و اعتبار حوزه‌‌ی پزشکی و روحانیت شیعه را در منظر جهانیان صدچندان ارتقاء بخشیده اند، بنده‌ی کمترین بار دیگر فروتنانه و صمیمانه از سوی خود و همه‌ی ارکان حوزه‌ی علمیه‌ی عریق تهران، از یکان یکان آنان تشکر و قدرشناسی می‌کنم.

خدای سبحان گواه است که: با مشاهده ی صحنه‌های ایثار و نثار این مجاهدمردان و مجاهدزنان، از رسانه‌ها، دهها بار از شدت هیجان و احساس غرور گریسته‌، اشک بر دامن فشانده‌ام و برای سلامت و پیروزی همه‌ی آنان دعا کرده‌ام.

خدمات عناصر و عواملی که معروض داشتم، همه و همه ارزشمند و قابل تحسین‌ است؛ اما به اقتضای عهده‌داری سمت خادمی مدرسان و طلاب عزیز، از سویی، و خصوصیات وظائفی که این عزیزان برعهده گرفته‌اند از دیگرسو، موظفم عرض ارادت و قدردانی مضاعف نثار محضر شاگردان امام صادق (ع) و سربازان جهادی حضرت حجت (ارواحنا فداه) بدارم.

اساتید و طلاب جوان در این دوره‌ی تلخ و غم‌انگیز، علاوه بر حضور در کنار مبتلایان به ویروس منحوس و کمک به کادر درمان کشور، در قالب گروههای جهادی همه روزه و نوعا شب‌ هنگام تا دیروقت، کار بسیار پرمشقت تغسیل، تکفین و تجهیز جنازه‌ی درگذشتگان را انجام می‌دهند.

 این خدمت ارزنده مایه‌ی تسلی خاطر بازماندگان سوگواری شده است که عزیزانشان غریبانه و گاه حتی بدون حضور نزدیک‌ترین بستگان و دوستان، عروج می‌کنند و به خاک سپرده‌ می‌شوند.

در آستانه‌ی ماه ضیافت الله، برای درگذشتگان رحمت و مغفرت، برای بازماندگاه صبر و سلامت، و برای همه‌ی این مجاهدمردان و مجاهدزنان، اجر و سعادت دنیوی و اخروی مسالت می‌دارم. جزاهم الله خیر جزاء المحسنین.

                                                             کمترین طلاب علی اکبر رشاد  

                                                                 پنجم اردی‌بهشت ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید